درباره مجتمع تجاری و اداری زمرد

ماهیت مجموعه تجاری و اداری زمرد که مستعد جوابگویی واقعی نیازهای ساکنین منطقه میباشد مبتنی بر مرکز خرید، واحدهای تجاری و واحد های اداری میباشد که مشتمل بر 50 واحد تجاری به مساحت های 18 تا 70 مترمربع و 50 واحد پارکینگ اختصاصی و 25 واحد اداری به مساحت های 40 تا 70 مترمربع و 25 واحد پارکینگ اختصاصی می باشد که با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب کار و محلی مناسب جهت خرید کالا و گذراندن اوقات فراغت، در ابتدای خیابان صیاد شیرازی، حدود 10 سال، در خدمت مردم می باشد.

قسمت تجاری در2 طبقه همکف و اول بوده و در مجموع 50 باب مغازه و غرفه را دربرگرفته که ارائه دهنده خدمات ویژه ای از جمله، کافی شاپ، لباس و پوشاک بچگانه، زنانه و مردانه، کیف و کفش، جواهرات، صنایع دستی و لوازم منزل می باشد.

در این مجموعه، واحدهای تجاری با مساحتی بین 18 تا 70 مترمربع در طبقات همکف, اول با رعایت تناسبات ویترین مورد نیاز قرار گرفته اند. در قسمت اداری نیز با 25 واحد و دسترسی مناسب جهت مراجعین محترم و محیطی آرام و زیبا جهت فعالیت شرکتهای موجود در طبقات دوم و سوم و چهارم می باشد.

همچنین مجتمع زمرد مشهد با داشتن 40 واحد پارکینگ عمومی که تنها مجتمعی در منطقه می باشد که دارای پارکینگ عمومی بوده، رفت و آمد و خرید را در محیطی امن و آرام به مشتریان و مراجعین محترم ارائه می نماید.

در احداث ساختمان مجتمع زمرد آخرین استانداردها از نظر ایمنی سازه و تاسیسات تهویه مطبوع و تعویض هوا، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، دوربین های مداربسته و امنیتی و نظایر آن استفاده شده است.

هیئت مدیره و مدیریت مجتمع تجاری اداری زمرد تلاش نموده اند با برنامه ریزی دقیق در جهت رضایت مشتریان گرامی با شعار همیشه حق با مشتری است اقدام نماید.